top of page

REFERENCE

Reference tu nemáme kvůli našemu egu. Jsou tu proto, aby Vám pomohly v rozhodnutí. Přečtěte si reference od našich klientů na konkrétní lektory.

ROZVÍJÍ SE S NÁMI ...

glenmark.png

Simona Zrůstová

Glenmark Pharmaceuticals

HR manažer

602 448 859
simona.zrustova@glenmarkpharma.com

Monika Karásková - Manažerské dovednosti a firemní kultura, týmový koučink

V naší firmě jsme se dostali do stádia, kdy jsme měli potřebu oprášit a přenastavit firemní kulturu. V tom nám opravdu hodně pomohla lektorka Monika Karásková, nejen svojí profesionalitou, ale i přátelským přístupem a kreativností.
Po skončení školení jsme si o to víc uvědomili, že každý je nahraditelný a s využitím nových poznatků se opět s vervou pustili do práce. Teď nám vše funguje na 100% a zpětně jsme moc rádi, že jsme do tohoto školení šli. Za mne můžu určitě Moniku Karáskovou doporučit.

Lukáš Suchý - Individuální rozvojové konzultace
Lukáš je člověk na svém místě, nejen že má přirozený šarm a talent odhadnout lidi, ale umí své nejsilnější stránky předávat dále a díky jemu jsem silnější osobnost a nesmírně mu za to děkuji a přeji mu hodně takových spokojených klientů. Jedním slovem o Lukášovi? “Nejlepší “.

Petra Pavienská - Osobní koučink, work-life ballance, terapeutická práce

Petra je člověk s velkým P, velice srdečná a dokáže druhému otevřít oči v dobrém slova smyslu. Předává nádhernou pozitivní energii a dokáže lidi motivovat. Je také velký profesionál a určitě bych ji doporučila jak na osobní, tak na skupinový koučink.​

aqarex.png

Mgr. Miroslav Maňásek
Aquarex Waterprofit s.r.o.

Jednatel a obchodní ředitel společnosti
miroslav.manasek@aquarex.cz

Monika Karásková - Externí personalistika, hledání specialistů, AC/DC (Assesment/Development centrum), týmový koučink, mentorink jednatelů, řešení konfliktů na pracovišti, personální strategie a kompetenční modely

Monika je profesionál každým coulem. Má vynikající “čich na lidi” a jejich potřeby i motivace. Díky Monice jsme personalistiku v naší společnosti posunuli doslova na jiný level. Je radost s ní spolupracovat a spolu s kolegy víme, že se na ni můžeme kdykoliv s důvěrou obrátit.

Obtížnými výzvami proplouvá elegantně a s grácií. Jsem moc rád, že je Monika součástí našeho týmu a posouvá nás vpřed.

qc.png

Ing. Iva Prokopová MBA

QC Group, s.r.o.

Jednatelka, ředitelka společnosti

602 419 889

prokopova@qcgroup.cz

Lukáš Suchý - Manažerské dovednosti, prezentační a trenérské dovednosti, komunikační workshopy, seberozvojové nakopávačky 

Lukáš patří k lidem, které obdivuji proto, že se nebojí vystoupit ze své komfortní zóny, a to jak pracovně, tak osobně. Tahle autenticita mu přináší úspěch jako charismatickému lektorovi, obchodníkovi a manažerovi WSU.

Lektor je vždy 100% připravený, konkrétní a neochvějný ve svém úsilí dostat z vás to nejlepší. Důkazem, že jeho tréninky skvěle fungují, je, když jím školené obchodní týmy dosahují velmi rychle skvělých měřitelných výsledků.

Naše společnost QC Group s Lukášem spolupracuje při tréninku měkkých dovedností manažerů kvality. Připravil pro ně na míru vzdělávací cyklus manažerských a komunikačních dovedností pro střední management, který patří ze stany našich klientů k vysoce oceňovaným. Je také naším pravidelným oblíbeným speakerem na konferenci QC Forum, kde vždy otevře neotřelé téma, které byste na konferenci o ISO systémech opravdu neočekávali.

Spolupráce s ním je vždy inspirativní, radostná a obohacující.

Snímek obrazovky 2024-05-02 115122.png

Jedna z prvních věcí, kterou jsem ocenil, byla naše společná večeře, u které jsme probrali způsob fungování obchodníků, průběh zakázky firmou a palčivá témata, které s obchodníky řešíme. Na základě těchto informací jsi byl schopen flexibilně přizpůsobit témata školení k našemu procesu zakázky a problematice fakturací, prodeji drahých produktů, komunikaci se zákazníkem. I ze stran kolegů to bylo hodnoceno pozitivně a myslím si, že každý si tam našel „aha momenty“, nad kterými je důležité se zamyslet.

Už ten večer bylo skvělé slyšet tvůj pohled na různé věci, které jsme diskutovali a pomohlo mi to se dívat na problematiku z jiného úhlu. 

Druhý den všichni kolegové velmi pozitivně hodnotili úkol s prodejem a nákupem surovin ze vzácných stromů. Každého z nás to plně vneslo do dění a propojilo nám to témata z předchozího dne, jako naslouchání, zjišťování informací od zákazníka, porozumění úhlu pohledu zákazníka a další.

Sám za sebe děkuji za společné diskuse nad děním u nás ve firmě, kde jsem ocenil tvé názory problematiku ve firmě. Formou dotazování (koučinku) z tvé strany jsem si dokázal odpovědět na problémy s nesmyslnými úkoly z centrály. Díky společné diskusi jsem se částečně dostal ze spirály a postupně vidím světlo na konci tunelu.

Děkuji za školení a mohu doporučit.

Generali.jpg

Martina Krauzová

PPZ Generali Česká pojišťovna

 +420 606 089 577

martina.krausova@generaliceska.cz

Kurz „NOTY PRO OBCHODNÍKY“

„Váš kurz mi opravdu hodně pomohl myslet jako obchodník a nepředjímat - to byla moje největší brzda. Skoro jsem chtěla po sedmi letech přestat svoji práci dělat. Po vašem kurzu „Noty pro obchodníky“ se mi ale změnil svět. Oddychla jsem si a začala dávat klientům jejich prostor. Nechávám je mluvit a mám na ně ty nejlepší otázky. A oni nakupují mnohem víc, než jsem kdy prodala. Výplatu, která mi začala chodit na účet, jsem nikdy předtím neměla. Moc vám děkuji za váš úžasný profi přístup a přeji Vám spoustu dalších spokojených klientů, jako jsem já."

Rochling-logo.jpg

Jiří Málek

Röchling Engineering Plastics, s.r.o.

Generální ředitel, obchod a výroba

Jirka Babor - Workshopy vedení týmu, jestřábí oko, zavedení funkční interní komunikace, individuální mentorování jednatele, zavedení funkčních porad a zpětných vazeb

Jsme společnost se zahraničním majitelem. Celá skupina je světovou špičkou ve svém oboru. Přesto jsme ne vždy fungovali jako jeden tým. U řady zaměstnanců se projevovala určitá frustrace a apatie. Chtěli jsme, aby zaměstnanci začali věřit svému zaměstnavateli, jako její vedení.

Školení mi v prvním okamžiku do jisté míry přineslo negativní překvapení z toho, když zjistíte, jak zaměstnanci skutečně firmu vnímají a že toto vnímání dost výrazně rozchází s tím, co si myslíte. Pokud si uvědomíte vlastní chyby a jste otevření přijmout doporučení Jirky Babora, pak jste na dobré cestě změnit věci k lepšímu. Určitě jsem neočekával, že k pozitivní změně dojde v tak krátké době.

Asi největším pozitivem u Jirky je to, že dokáže s lidmi mluvit tak, aby jeho doporučení pochopili. Je to praktik, který dokáže vysvětlit konkrétní situace, se kterými se management na všech úrovních setkává na svém pracovišti a ukázat cestu, jak se s nimi vypořádat.

Teddies - logo.png

Roman Hýsek
Teddies s.r.o.

Obchodní zástupce
+421 903 566 111

roman.hysek@teddies.cz

Petr Zajíček - Obchodní spolujízdy v terénu

Doporučujem spoluprácu s Petrom Zajíčkom z WSU vzdělávání.
Pracujem ako obchodný zástupca a aj keď už túto prácu robím dlhšiu dobu a myslím si, že moje znalosti sú veľmi dobré, bol som rád, keď mi môj zamestnávateľ umožnil v rámci školenia absolovovať spolujazdu s odborným školiteľom.
S Petrom Zajíčkom mám veľmi dobrú skúsenosť, keď sa mi ponúkol ako spolujazdec pri mojej každodennej jazde a návšteve mojich zákazníkov. Bol výborný spoločník. Po každej návšteve sme si zhrnuli všetky pozitíva aj negatíva, ktoré postrehol a ktoré som nie vždy vnímal. Aj keď si robím svoju prácu najlepšie ako viem, niečo mi vždy môže uniknúť. Peter sa musel najprv zoznámiť s mojou prácou a sortimentom tovaru tak aby mohol fundovane pomôcť. Je veľmi flexibilný, tak sa do „toho“ snažil rýchlo dostať. Je samozrejmé, že zopár maličkostí som mu vyhovoril a on sa s tým stotožnil, čo je však spôsobené neznalosťou mojich zákazníkov, ktorých ja poznám už roky. Z Petrových podnetov od vtedy používam zopár dobrých rád.

abb.svg.png
otis.png
437ff6910d29388ba998496c38418ab2_resize=
yankee-candle.png
Allianz.jpg
Hero logo.jpeg
Rochling-logo.jpg
glenmark.png
qc-group.png

Jste zvyklí na klasická školení, do kterých už se Vám ani moc nechce? Nebo už máte vysoké požadavky na profesní úroveň, přístup a interaktivitu? Očekáváte měřitelnou přidanou hodnotou vzdělávacích programů? Tak kdy se poznáme s vámi?

PRO KOHO DĚLÁME

vyrobni-firmy.jpeg

VÝROBNÍ FIRMY

obchodni-firmy.jpeg

OBCHODNÍ FIRMY

podnikatel.jpeg

MALÉ FIRMY A PODNIKATELÉ

CO DĚLÁME

seberozvojove-programy.jpg

OTEVŘENÉ KURZY

Obrázek WhatsApp, 2023-09-07 v 11.10.45.jpg

OSOBNÍ ROZVOJ

TEAM BUILDINGY

bottom of page