top of page

O NÁS

Společnost WSU vzdělávání s.r.o. je mladá a perspektivní. Není na trhu moc dlouho. Nicméně, kdo ji tvoří jsou lidé. Tým lidí. A jejich zkušenosti sahají ještě před rok 2000. Ano. 20 let v oboru. A jsme nadšeni do své práce. Máme talent na výběr a schopnost záživně předávat znalosti a zkušenosti ostatním. Proto pro WSU pracujeme. Byla to velká příležitost pro nás. Je to výzva pro vás. A bude to vaše přidaná hodnota pro stávající i budoucí klienty a zákazníky. Upravte svůj přístup k lidem kolem sebe a stanou se z Vás vyhledávaní odborníci.

We see you. Vidíme Vás.

A to v první řadě jako člověka.

Když se Lukáš Suchý rozhodl pro cestu vzdělávání ostatních, netušil, co všechno tím způsobí. Neplánoval mít vlastní firmu. Nepotřeboval být ředitelem. Ani neměl ambici školit velké nadnárodní firmy. Měl ale vnitřní touhu využít svůj talent a předávat zkušenosti a znalosti velmi osobitým způsobem. A to se mu podařilo. Každý den jako obchodník sbíral zkušenosti a ve večerních kurzech, které si sám vymyslel a vyprodával, učil obchodníky a podnikatele, jak si obchod užívat a zjednodušit. Navíc, jak si díky tomu víc vydělávat. Postupem času volal do stále větších a větších firem a úspěšně prodával všude, kde obchodoval. Časem začal tvořit skupinu z prověřených lidí, které sledoval při jejich práci. Jen díky tomu mohla vzniknout taková firma, jakou WSU vzdělávání dnes je. Firma, ve které jsou skuteční lidé. A za svou firmu se vždy postaví.

Současnost a budoucnost

Dnes jsme tým lidí, kteří odvádějí tu nejlepší práci s jistotou a chutí dosahovat skutečných výsledků. Každý den jsme v terénu a tím přinášíme to největší bohatství - každodenní praxi.

Jsme manažeři, kteří vedou své týmy.

Jsme obchodníci, které si klienti najímají na náročné obchodní případy.

Jsme konzultanti, kteří rozumí svým vlastním klientům a tuto zkušenost přeneseme i k vám.

Někteří z nás jsme terapeuti a setkání s námi mění lidem životy.

To jsou naše nejvyšší hodnoty, které můžeme předávat. Proto víme, že můžeme garantovat skutečné výsledky a ne jen "doufat, že klientovi se to snad vrátí."

Naše mise: Pracujeme na tom, aby si lidé mezi sebou dokázali rozumět v různých úrovních. Učíme své klienty i sebe, aby vždy projevili při svém jednání lidskost. V pracovním, obchodním i osobním životě.

 

Naše vize: Naučíme naše klienty mluvit, naslouchat a reagovat v pochopení (Lásce) k sobě samým, i ostatním.

Zažili jste klasická školení, do kterých už se Vám ani nechce? Nebo máte naopak hodnotnou zkušenost a vysoké požadavky na profesní úroveň, přístup a interaktivitu? Očekáváte měřitelnou přidanou hodnotou vzdělávacích programů?

Pak jste u nás správně.

bottom of page