top of page

WSU TÝM

Co je na školení nejdůležitější? Účastníci si všímají například toho, jestli je občerstvení (a to je na našich kurzech vždy) :-). Klíčový je však lektor. Jeho odbornost, schopnost naslouchat a reagovat na účastníky a třeba také to, jestli je zapálený pro dané téma. V našem týmu najdete jen opravdové profesionály, kteří jsou zde pro VÁS.

Podívejte se, s kým se na našich školeních potkáte:

Lukáš Suchý MBA

Počet let praxe: téměř 20 roků

Specializace:

Obchod, management, komunikace, osobní rozvoj

Lukáš je zakladatelem WSU a jeho tým se na něj plně spolehá. Je jim skvělým průvodcem, protože jeho přístup ke školení a vztah ke klientům je přímo nakažlivý.

Více informací o Lukášovi

Jirka Babor

Praxe: více než 20 let

Specializace:

Obchod, management

Přirozený lídr. Dvoutaktní obchodník. Mistr krátkých otázek a přímých odpovědí. To je Jirka. Známe ho už mnoho let a neustále nás překvapuje svými jednoduchými nástroji, které bravurně fungují

Více informací o Jirkovi

Monika Karásková, ACC

Počet let praxe: téměř 20 roků

Specializace:

Management, koučink, NLP, personalistika

Možná to byla manažerská pozice v Turecku, možná láska k technikám poznávání skutečných motivů a talentů, co přivedlo Moniku k personalistice.

Více informací o Monice

Monika Karásková 4.jpg

Petr Zajíček

Praxe: více než 15 let

Specializace:

Obchod

Petr není ani starý, ani žádný zajíček. Je to obchodník celou svou přirozeností. Když si ho najme firma na práci, nestíhá se potom klient divit, co vše je možné.

Více informací o Petrovi

PK01_DSC6539_nahled.jpg

Petra Koubková

Praxe: bude to 10 let

Specializace:

Koučink, NLP, terapie, osobní rozvoj

Hloubková práce, terapie. Bojíte se? První Petřina otázka by možná byla na to, z čeho ten strach pramení. Je to totiž její doména - odbourávat strachy a závislosti.

Více informací o Petře

Jste zvyklí na klasická školení, do kterých už se Vám ani moc nechce? Nebo už máte vysoké požadavky na profesní úroveň, přístup a interaktivitu? Očekáváte měřitelnou přidanou hodnotou vzdělávacích programů? Tak kdy se poznáme s vámi?

bottom of page