top of page

Ovládněte LinkedIn jako obchodní nástroj plný potenciálu

Jaký má pro mě LinkedIn obchodní potenciál? Dají se na LinkedIn stále získávat nové leady a klienti, nebo už je síť rozebraná? Je to síť, na kterou má smysl se zaměřit? A co mě to bude stát?

 

 Trochu zajímavostí:

★ Největší profesní síť na světě, v ČR 1,5 milionu uživatelů

★ Majitelé firem, personalisti, markeťáci, obchodníci, živnostníci, nákupčí, technici - na LinkedIn síti je můžete potkávat a komunikovat s nimi zcela otevřeně

Workshopem vás provede:

★ Špičkový uživatel, lektor, školitel LinkedInu a podnikatel, který má více než 11.000 spojení.

★ Jeho obsah sleduje ročně několik stovek tisíc uživatelů.

★ Je uznávaným lektorem LinkedInu.

★ Jen skrze LinkedIn získává zakázky na školení v řádu 500 tis. Kč/ročně.

 

 Workshop "OVLÁDNĚTE LINKEDIN" je určen pro ty, kteří hledají funkční a jednoduché postupy pro využití LinkedInu jako levného (zdarma) nástroje pro marketing a obchod. Tento workshop poskytne komplexní pohled na využití LinkedInu - od vytváření excelentního profilu až po konverzi kontaktů na leads.★ Ve workshopu vysvětlíme, jak LinkedIn funguje a proč je pro podnikání důležitý, a může být i klíčový.

★ Účastníci se naučí krok za krokem, jak vytvořit a optimalizovat výrazně kvalitnější profil než většina uživatelů.

★ Pokročilé vyhledávání a filtrování. Budeme postupovat od základů až po pokročilé techniky, jak lukrativně rozšířit síť kontaktů na LinkedInu, a spojovat se s naší cílovou skupinou.


★ Účastníci se naučí, "jak se mluví na na LinkedInu". Něco tady funguje a něco naopak vůbec. Budování důvěry a získávání zákazníků prostřednictvím správně cíleného obsahu i správného sdělení, to vám změní výsledky.

★ Ukážeme vám, jak efektivně převádět spojení na LinkedInu na potenciální obchodní příležitosti a jak aktivně oslovovat kontakty.

★ Optimalizace práce s algoritmy.


Co je na LinkedInu trendy, čemu se vyvarovat a co používat pro zvýšení viditelnosti a efektivity obsahu. Když už něco děláte, dělejte to efektivně a správně.

 Až budete odcházet z workshopu, budete vědět, PROČ A JAK začnete LinkedIn používat jako zdroj svých nových obchodních příležitostí. Začne vás jeho používání bavit a přinese vám konečně novou zakázku, která doteď nepřišla.

 

 Cílová skupina workshopu:

 OSVČ, kteří nemají zaměstnance na správu sítí a cítí, že jim na LI utíká potenciál. Všichni, kdo prodávají a hledají svou cílovou skupinu bez studeného telefonování (naslepo). Kdo má profil na LinkedIn a používá ho "jen" na sdílení příspěvků (absolutně nevyužívá jeho skutečný potenciál)


Cena: 2.000,- Kč / osoba.

Členové klubů Business Friends mají 10% slevu.

Členové Krajské hospodářské komory mají 10% slevu.


Termín: 22.2.2024

Čas: 9:00-14:00


Adresa: Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje ( 4. patro)

Škroupova 957, 500 02


REGISTRACE:


bottom of page