top of page

NAŠE PROGRAMY

Doby, kdy bylo univerzální školení trendem, jsou naštěstí pryč. Občas to nemusí být špatné, jen to nejde do hloubky. My sami máme jeden velmi úspěšný, univerzálně pojatý program. Je to skvělé na předání informací. Jmenuje se "NOTY PRO OBCHODNÍKY". Je to jedna z nejčastějších voleb obchodního školení. Alespoň v první fázi spolupráce. Nicméně, nejde do hloubky. Nemůže. Je univerzální. Moderní forma vzdělávání se už neobejde bez individuálních řešení. Každý klient je originální a chce mít "svůj rozvojový plán". A plnit si ho. A to je dobře. Protože jen tak můžeme skutečně předčit vaše očekávání v podobě výběru témat, lektorů a rozsahu využití.

Chcete lepší cenu, nebo vyšší výkon?

Cena vs. Výkon. Co je pro Vás důležitější? Máme pro vás moc dobrou zprávu. Ve WSU není potřeba dělat takové rozhodnutí. Jsme dobří v tom, co děláme. Vaše požadavky neovlivňují naši cenovou politiku. Tu si na schůzce předem odsouhlasíme, než se do něčeho pustíme. Zaručujeme vám však, že každý z našich lidí jde především udělat tu nejlepší práci. A tady se vracíme k základní odpovědi. Cena a výkon nebudou s WSU v rovnováze. Náš výkon bude mít vždy vyšší hodnotu.

NEJČASTĚJŠÍ DRUHY ŠKOLENÍ NA MÍRU

1 on 1

maximální péče o klienta

Chcete mít trenéra jen sami pro sebe? Tak jo. Jsme na to zvyklí a baví nás setkání 1 na 1. Dokonce, v některých tématech to ani jinak nejde. Mohou to být konzultace, tréninky, terapie, mentoring, stínování, koučink, nebo třeba řízená meditace. Co se o nás rozhodně říct nedá tak je to, že bychom byli něčím svázáni. Tedy ano, dvě věci nás napadají. Je to práce s lidmi kteří vůbec nechtějí pracovat. Tomu se rádi vyhneme a řekneme vám raději Ne. A ta druhá je váš budget. Plně ho respektujeme a držíme se vašich možností. Co není potřeba, neprodlužujeme. Co je, to s vámi předem konzultujeme. Fér?

1 on 1

Spolujízda

zpětná vazba funguje nejlépe

Obchodník má celý den k dispozici v autě trenéra. S ním konzultuje všechny situace - od stanovení cílů jednání, přes strategii až po závěrečné vyhodnocení každé schůzky. Trenér nemá roli hledače chyb, ale naopak. Sleduje, v čem je obchodník pevný, a co ovládá. Na tomto základu teprve zlepšují to, co se obchodníkovi nedařilo. Využíváme formy koučinku, mentorování i tréninku v jednom dni. Takové zkušené zrcadlení je pro obchodníka v terénu největší pomoc. Jedná se o nejúčinnější formu obchodního tréninku s nejvyšším výsledkem.

Spolu

Mystery shopping

důvěřuj, ale prověřuj

Nejsme hledači chyb. Skutečně ne. Co obchodníci nedělají dobře vidíme i bez check listu. Nás zajímá, co dělají správně. V čem se cítíme jako klient dobře. Proč bychom si službu nebo zboží koupili. Tímto přístupem se vědomě odlišujeme. Pokud od nás tedy budete chtít provést MS, nečekejte vykřížkovaný seznam toho, co vaši lidé nedělají. Čekejte ale výstup, v čem se u vás jako nakupující cítím skvěle a co mi brání v tom, abych si nakoupil. Nebo nakoupil víc. A je jedno, jestli máte restauraci, prodáváte auta, oblečení, nebo vlastníte hotel. Pocity klienta, zákazníka i hosta jsou to, co rozhodne o tomto i příštích nákupech. Nakoupí u vás, nebo jinde?

Mystery

Jestřábí oko

skutečně nezávislý pohled

Zrcadlo. Zpětná vazba. Synonyma vedou ke stejné podstatě. Být viděn a potom se vidět. Pokud chcete vidět u sebe ve firmě skutečnost, pozvěte si někoho z našich konzultantů a udělejte z něj nezávislého pozorovatele. Může to vypadat takto: Nejdříve si odsouhlasíme záměr celé práce a potom si vymezíme společná témata, prostory a lidi, které máme slyšet a vidět při práci. Náš konzultant s vámi tráví několik hodin v průběhu dne a je pozorovatelem vašich aktivit. Je tak trochu jako kamera. Dělá si snímek vašich aktivit. A když dojde čas, posadí se s vámi v klidné atmosféře a sdělí vám, co vidí. Můžeme vás ubezpečit, že vidí něco, co vy ne. A to je cílem. Začít vidět svou činnost jinak. Jiným, nezávislým okem. Jen tak mohu dostat objektivní náměty k rozvoji, nebo potřebným změnám. Čekejte překvapivé výsledky, které jsou vám naším konzultantem předány kvalitně, strukturovaně a cíleně v souladu původního záměru. A pokud chcete, nastaví s vámi i kroky postupného zlepšování.

Jestrab

Školení

zažijte opravdové školení s WSU

Uspořádat školení, které provedeme frontálně - neboli my na vás vysypeme informace, dává smysl možná v autoškole. Ne však tolik v tématech, která ve WSU klientům předáváme. Vždy tedy čekejte interaktivitu, rychlé reakce trenéra na vaše podněty, bezpečnou a přátelskou atmosféru a diskuse vždy pouze k tématu. Řídíme totiž nejen svůj, ale i váš čas. Klienti v naší práci oceňují nejčastěji právě naši energii, schopnost nadchnout a to, že z očekávaného "klasického školení" odcházejí účastníci a ptají se na pokračování. Až se uvidíme, tak to také uvidíte. :-)

Šklení

Workshop

praxe, praxe a zase praxe

Když chcete pracovat, budeme pracovat. Už sám název napovídá, jak takový den probíhá. Pokud už účastníci znají témata, chceme je zavést do praxe. Ideálně pracovní a hravou formou. Možná nepoužíváme tolik pastelek, jako trenéři v jiných firmách, ale využíváme hojně prožitkové aktivity a tréninky, práce ve skupinách, případové studie k nalezení nejlepších řešení s přesahem pro vaše potřeby. Čím více známe firmu, tím lépe reagujeme na propojení s obsahem. A k tomu by měl workshop směřovat především.

WS

Terénní dílna

úlohy pro zlepšení výkonu

Domácí úkoly. Jak jsme je neměli rádi ve škole, tak nás baví v práci. Nevěříte? Když zadáváme úkoly, nejsou na doma ale do práce. Chceme, aby po naší práci nekončily informace v hlavě a sešitě, ale aby se prožitek opakoval. Proto zadáváme úlohy, které vám v daných tématech jen pomáhají. Obchodníci díky tomu vydělají víc peněz, manažeři vylepšují vztahy, a ti kdo se rozhodli se sebou pracovat víc, nacházejí odpovědi, které potřebovali. Můžeme vám to GARANTOVAT. Ale pouze v případě, že budete dělat své úkoly. Že zavedete svou terénní dílnu.

Teren

Kamerový trénink

odbouráme strach z kamery

Říká se, že kamera je největší přítel i nepřítel. Nic jí neunikne. Za nás je to rozhodně přítel. Protože s ní pracujeme jako s přítelem. Pokaždé, když děláme pro firmu kamerový trénink obchodníků, nebo prezentací, účastníkům se do toho fakt nechce! A my to chápeme. Proto nejdříve ukazujeme k čemu to bude, jak s tím budeme pracovat a zpětnou vazbu na výkon předáváme velmi solidně a lidsky. Se vším, co k tomu patří. Kamera nevidí jen chyby, stejně jako naši trenéři. Vidí především to, co se povedlo. To je velmi důležité. Máme dva skvělé poznatky. Zaprvé, účastníci na konci dne děkují a užívají si práci trenéra, který trénink vede. Zadruhé, odnášejí si mnoho a mnoho klíčových momentů a doporučení, jak svou kariéru posunout o významný kus dál. Kamera je přítel, pokud jí používáme k přátelským účelům.

Kamer

Trénink dovedností

trénink dělá mistry

Trénovat se dá cokoli. My nejčastěji trénujeme s obchodníky telefonování, vedení schůzky, prezentaci, sebeprezentaci, zvládnutí námitek, mlčet a pokládat správné otázky, naslouchat, brát si doporučení od spokojených klientů,... Vlastně, obchod by se dal pilovat pořád. Ostatně jako vedení lidí, komunikace a především, trénovat sebe. Zdokonalovat se. A proč? Protože vědět a znát nestačí. Pokud přestáváme trénovat, tak nestagnujeme, ale ztrácíme. Jen si představte, když se vám v tréninku najednou objeví minutová meditace. A budeme trénovat zklidnění mysli. Zastavení hlavy (rozumu). Trénovat budeme skutečně to, co potřebujete vy.

Trénink

Terapie

pomůžeme vám srovnat nejen pracovní život

Nebojme se už konečně toho slova. Jde o pojmenování, ne o význam. Když jdete na masáž, nebo vám kadeřník myje hlavu, tatér přidává další obrázek na kůži, je to také forma terapie, víte to? Na terapii chodí především úspěšní lidé. Rovnají si život tak, aby měli prostor být úspěšní. I my ve WSU rádi procházíme různými terapeutickými směry a učíme se. Nacházíme v sobě nové cesty a směry. Nacházíme odpovědi - každý na své otázky. Terapie pomáhá. Když jste v pohodě, budete ještě ve větší. Když nejste, dostane vás tam. Terapie nám pomáhá se slyšet a rozumět si. Pokud rozumíme sobě, můžeme mnohem více rozumět svému okolí. A jaké metody ovládáme? Může to být NLP, bubnování, šamanský přístup, trans, astrologické pojetí, přístup skrze stravu, meditace. Je jich spousta, pojďme se o nich bavit osobně. Každá není pro každého. A vy nejste každý. Jedna věc je ale jistá. Pokud chcete svým lidem nebo sobě dopřát zaměstnanecký benefit hlubokého významu, nebude to asi lístek do kina. Zeptejte se nás, co vám můžeme nabídnout.

Terapie
bottom of page