Les

KOUČOVACÍ TREKY V RÁJI

Zapomeňte na nudné procházky s koučem. Rozvojové treky jsou svým formátem i lokalitou unikátní. Spojují pohyb v přírodě, nádherná místa Českého ráje a dynamický formát učení. Jedná se o týmový nebo osobní koučovací terénní výcvik.

 

Trek vedou seberozvojoví průvodci Lukáš a Petra, kteří jsou vášniví turisté a milovníci přírody. Provedou vás rájem i vaším nitrem neotřelým způsobem. Poznáte se o kousek víc a pochopíte svoje reakce. Poznáte, kde máte vlastní zdroj síly a rezervy pro lepší život.

 
Camping-06-512.png

PROŽIJEŠ DEN V RÁJI

Den strávený v lese a mezi skalami. Aktivním pohybem rozproudíme myšlení, otevřeme nové perspektivy. Užiješ si skvělý den pro sebe.

kisspng-computer-icons-charitable-organi

DOSTANEŠ ODPOVĚDI

Je to koučovací trek. Takže pracujeme s otázkami. Díky nim se podíváš na svůj život jinýma očima. A pochopíš hned několik svých PROČ.

77-773763_png-file-svg-forest-icon-png-t

NAUČÍŠ SE TECHNIKY

Zralá komunikace, zvládání emočních situací, kontrola myšlenek. To jsou jen některá témata, ke kterým dostaneš funkční nástroj.

348-3487719_innovation-icon-png-download

ODNESEŠ SI NÁVOD

Připravíš si s naší pomocí akční plán. Ten tě nejen nasměruje, ale přesně ti řekne, co máš udělat, jak začít a kdy vykročit.

 

Pro koho jsou koučovací treky určené?

OSOBNÍ KOUČINK V PŘÍRODĚ

 

Sbal si batoh, svačinu a udělej si den, o kterém budeš mluvit. Jak to víme?
Protože naše treky pomáhají měnit životy - a to doslova. Setkání se s jinými, často inspirativními lidmi na podobné vlně, je jen začátek.
Podíváš se pod pokličku rozvojových technik, které používají zkušení lektoři a trenéři ve velkých firmách. Prožiješ si šamanské metody a meditační aktivity tak, jak je ještě neznáš. A právě tento ucelený přístup komunikace, interakce a zájmu o tebe je nezapomenutelným zážitkem. Ti, kteří s námi už den prožili, jsou důkazem.

TÝMOVÝ KOUČINK V PŘÍRODĚ

 

Vezměte skupinu lidí (max. 12) a pošlete je s námi na týmový koučink v přírodě. A proč? Protože s námi prožijí mimořádný den. Podívají se na sebe jiným pohledem. Poznají, a pochopí své reakce, i reakce druhých. Uvědomí si, co způsobuje konflikty a nepochopení. Dostanou techniky, jak těmto situacím předcházet, a jak (ne)reagovat. Vyzkouší si nové formáty komunikace. A odnesou si návody pro vlastní práci – svůj SMART akční plán zlepšování. Koučovací trek je víc, než jen prvoplánový teambuilding.

 

Sledujte nás na sociálních sítích

Více obsahu z jednotlivých treků najdete na našich sociálních sítítch:

  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram

Jak trek v přírodě probíhá?

Ráno sedneš do auta, nebo do vlaku a přijedeš do Českého ráje. Stejně, jako ostatní účastníci. V úvodu dostaneš obálku a dárek. Dárek klidně sněz, ale obálku necháš zatím zalepenou. Seznámíš se se skupinou, představí se ti průvodci.
TVŮJ KOUČOVACÍ TREK ZAČÍNÁ.
 
Máš před sebou deset pohodových kilometrů a 6 mimořádných hodin, které patří právě tobě.
Budeš v pohybu i odpočívat. Mluvit i mlčet. Hledat odpovědi i pokládat otázky. Meditovat i aktivně pracovat na svém seberozvoji. Naučíš se sám sebe koučovat.

 

Jednoduše, budeš mít pocit, že by tento den neměl skončit. Uvidíš nádherná místa, prožiješ několik překvapení a dáme si i společné “pivko” na zahrádce. 

 

Dva průvodci se postarají o to, aby to pro tebe byl Den s velkým “D”. Poznáš novou partu fajn lidí a poznáš o kus víc hlavně SEBE.
A o tom všem je koučovací trek v ráji.

Na průběh se také můžete podívat na našem videu.

5F769ED2-5FCD-4F01-8240-0E7603F7551F.hei
 
 

Okruhy koučovacích treků

 

Tvůrci a průvodci v ráji

LUKÁŠ SUCHÝ, MBA

Lukáš je vůdce a inspirátor. Zkušený trenér a lektor komunikačních, manažerských a obchodních dovedností. Svojí energií inspiruje všechny, kteří jsou v jeho dosahu. Je to velký hledač cest a dokáže v lidech zapalovat podněty k novým myšlenkám.

 

Lukáše si užijete v jeho ryzosti, protože na treku ve volné přírodě ho napadá ještě víc nápadů, než ve školící místnosti.

Mgr. PETRA PAVIENSKÁ

Petra je vitální a energická žena. Oblíbíte si ji pro její empatii i rozhodnost zároveň. Je zkušená učitelka seberozvojových technik a mezilidské komunikace.

 

Zajímá se o lidské nitro a pomáhá najít cestu k vnitřní síle a hodnotě. Petra je veliká bojovnice a svoje kvality s chutí šíří mezi ostatní. Provede vás na treku řízenou meditací i praktickými technikami.

 

Reference účastníků

TATIANA MIRONOVA

psycholožka

"Bylo to pro mě velice přínosné, ještě teď to ve mně pracuje. Závazek, který jsem si dala byl ohromně motivující. Už dělám konkrétní kroky. takže ještě jednou velké díky!"

TOMÁŠ KOBR

majitel studia BODY-BODY

"Trek byl nad mé očekávání. Fyzicky zvládnutelný. Neskutečně mě obohatil tím, jak nad sebou přemýšlet a jak sám sebe vést. Vedení Lukáše a Petry je naprosto úžasné."

ANETA NOVOTNÁ

podnikatelka

"Koučovací trek byl super a předčil mé očekávání. Jak se naprosto nenásilnou formou dozvědět něco víc o sobě a zároveň si užít výšlap. Petra s Lukášem měli vše naprosto dokonale připravené a bezesporu jsou mistry ve svém oboru."

 

Novinky a informace

 

Další termín Koučovacího treku

Image by Sergei Akulich

připravujeme červenec 2021,

10:00 - 16:00

Klikněte na tlačítko CHCI NA TREK a přihlaste se na tento,

nebo příští termín.

DOVEDEME VÁS DO CÍLE

Dejte svým lidem benefit, který je bude bavit.

Budou mít silnější vnitřní motivaci udělat také něco navíc pro Vás.

Ukažte jim, že je chcete rozvíjet lidskou formou.